Процедура заміни ролика є досить простою, але якщо ви сумніваєтеся, краще звернутися до професіоналів.
 
Якщо один з роликів не працює, зрозуміло, що найближчим часом не працюватимуть й всі інші. Тому ми радимо повну заміну роликів у такому випадку.

Увага! При заміні роликів на душовій кабіні будьте максимально обережні з інструментом, піддоном душової кабінки і скляними дверцятами.

Установлюючи ролики не зтягуйте їх занадто міцно, це може пошкодити прокладку та скло. Найпростіші ролики для самостійної заміни на душовій кабіні – ексцентрикові  ролики М 06А (на малюнку ліворуч). Діаметр отвора у склі є не меншим за 11 мм та товщина скла, що рекомендується – 5-6 мм. 

Необхідно розібрати ролик та вставити шайбу з ексцентриком в отвір на внутрішній стороні скла (напрямком у середину душової кабіни). Потім вставити із середини скла вінт та із зовнішньої сторони скла накласти на нього шайбу без ексцентрика.
За допомогою хрестової викрутки необхідно закрутити вінт у вісь коліщатка, при цьому можете утримувати металічну вісь, не закручуйте надмірно, тому що знадобиться регулювання ексцентрика. Верхні ролики утримуйте у верхньому положенні,  нижні – у нижньому.

 Встановіть всі ролики на стулку за наведеною вище інструкцією. Чіпляти дверцята слід так, щоб всі ролики розташувались у пазах.  Щоб відрегулювати ексцентрик можна використовувати пасатижі, але краще - провернути ексцентрік уручну. Провертайте ексцентрики  до тих пір, поки висота під'єму дверцят не стане мінімальною.

Встановіть захисно-декоративний ковпачок на ролик. 

На цьому процедуру заміни завершено.

У випадку виникнення проблем Ви можете звернутися із запитанням до нашого технічного консультанта.
 
ООО "Компания Ролли"