Важливими елементами в конструкції душової кабіни є ролики. Вони забеспечують підвіс важких дверей (біля 15 кг) та їх плавне переміщення.
Ролики для дверей душової кабіни також підвергнуті природньому зносу та зносу у наслідок попадання вологи та рідин для очищення.
Від якості роботи роликів для створокдля душової кабіни залежить безпека та зручність експлуатації.
У комплекті з усіма роликами йде крепіж та заглушки. Комплект постачання: ролики 2 верхніх, 2 нижніх, гвинти кріплення. Також можна купити і один ролик.


Елементи конструкції виготовлені з неіржавіючих матеріалів - неіржавіючої сталі та латуні. Підходять до більшості душових кабін. У конструкції використовується підшипник кочення — якісний закритий підшипник, що рекомендований для всіх умов експлуатації!

Відмітною особливістю є використання пластикових захисних ущільнень підшипників, що перешкоджає потраплянню вологи і руйнуванню підшипника. Ролики прекрасно тримають важкі двері і володіють підвищеним ресурсом експлуатації.

Для перевірки відповідності вашим вимогам скористайтеся наступною специфікацією (див. схему зліва).

Товщина скла: 6–8 мм. 

Виліт ролика: 23–26 мм. 

Діаметр ролика: 25–26 мм. 

Ширина ролика 5-6 мм. 


Матеріали, з яких виготовлений ролик

Поліформальдегід, — відноситься до конструкційних полімерних матеріалів, що володіють хорошими фізичними властивостями, які визначені структурою полімеру і його високою кристалічністю.

Хімічна структура ПФЛ додає йому високу стійкість до термічної і окислювальної деструкції, через що допускається тривала експлуатація
виробів з цього полімеру в інтервалі температур від -60°C до 100-135 °С.

Для ПФЛ характерні висока жорсткість, твердість, стійкість до ударних навантажень, зносостійкість, відмінні пружинні властивості і низька повзучість.

Основні сфери застосування: знаходить широке вживання у всіх областях промисловості для виробництва деталей, до яких ?пред'являються антифрикційні властивості?; у машинобудуванні і автомобілебудуванні використовується для виробництва деталей, що мають контакт з паливом, маслами, органічними розчинниками.

ПФЛ знаходить вживанні для створення підшипників в роликах душових кабін, використовується для виготовлення якісних сепараторів.

Для уточнення деталей Ви можете поставити питання нашому технічному консультантові.
ООО "Компания Ролли"