Чим змастити ролики душової кабіни?

Той, хто активно користується душовою кабіною, неодноразово стикався з такою проблемою - дверцята в принципі не хочуть зміщуватися щодо рами. Причини можуть бути різні.

Цілком ймовірно, що на увазі тривалої експлуатації ролики деформувалися і вимагають заміни. Для душової кабіни ролики в Харкові цілком можна придбати не виходячи з дому. Вкрай уважно поставтеся до розмірів і модельної сумісності вузла.


Однак, заміна потрібна лише в 13-15% випадків. В іншому ж проблему допоможе усунути силіконова змазка.

Виникнення вапняного нальоту Вода, яка поставляється через систему водогону в кожну квартиру, змушена проходити безліч ступенів очищення, що гарантовано має забезпечити максимально ефективне очищення від забруднювачів і бактерій (збудників хвороб). Мінус такої очистки вважається підвищення жорсткості води.

У воді присутня в розчиненому вигляді досить велика кількість солей. Побачити їх на власні очі можна, якщо банально закип'ятити чайник води. Накип - це і є вапняні відкладення. Але справа в тому, що з часом вони можуть утворюватися і на інших поверхнях. Особливо вразливі поверхні, часто потрапляють під воду. А це означає, що ванна кімната знаходиться в зоні ризику. Систематичне потрапляння вологи і висихання з часом призводить до зростання відомого шару. Природно, коли він з'являється на роликах душової кабіни, двері відчувають підвищення механічного тертя в напрямних і перестають закриватися належним чином.

Вирішуємо проблему швидко і остаточно

Якщо ретельно промити ролики звичайним милом (неабразивні засіб для чищення), то двері знову стануть відмінним чином закриватися. Але з плином часу, проблема може повернутися (швидше за все, так і станеться). Тому на допомогу приходить силіконова змазка. Вона в принципі не мажеться і вельми ефективно виконує покладені на неї обов'язки. По суті, вона створить на роликах невидиму плівку. При цьому, коли на ролик буде потрапляти вода, то вона гарантовано буде скочуватися, а не затримуватися на ролику. В результаті все сольові відкладення не зможуть затриматися на поверхні ролика. Таким чином, рішення можна описати наступними етапами:

  • розбираємо двері душової кабіни;
  • демонтуємо ролики; ретельно промиваємо;
  • встановлюємо назад;
  • змащуємо силіконової (НЕ липкою) мастилом.

Після виконаних дій душова кабіна буде функціонувати без будь-яких ускладнень.
CommentsПідписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.