Інструкція із встановлення

Процедура заміни ролика гранично проста, але якщо ви сумніваєтеся, краще звернутися до професіоналів.

Якщо вийшов з ладу один ролик, ймовірно, скоро вийдуть з ладу і всі інші. Тому ми рекомендуємо повну заміну.

Увага! При заміні роликів на душовій кабіні будьте гранично обережні з інструментом, піддоном душової кабінки і скляними дверцятами.

При установці роликів не затягуйте їх дуже сильно щоб не пошкодити прокладку і скло.


Мабуть найпростіші ролики для самостійної заміни на душовій кабіні - це ексцентрикові М 06А. Діаметр отвору в склі не менше 11 мм і рекомендована товщина скла 5-6 мм.


Необхідно розібрати ролик та вставити шайбу з ексцентриком в отвір в склі на внутрішній стороні скла (дивиться всередину душової кабіни). Потім вставити з внутрішньої сторони скла гвинт і з зовнішньої сторони скла надіти на нього шайбу без ексцентрика.

Використовуючи хрестову викрутку необхідно звернути гвинт в вісь коліщатка, при цьому металеву вісь можна притримувати, сильно не затягуйте, тому що потрібно регулювання ексцентрика. Верхні ролики намагайтеся втримати в верхньому положенні ексцентрика, а нижні в нижньому.


Таким чином встановіть все ролики на стулку. Навісьте дверцята так, щоб всі ролики увійшли в напрямні. Для регулювання ексцентрика можна використовувати пасатижі або краще провернути ексцентрик вручну. Провертайте ексцентрики до тих пір поки підйом двері буде мінімальним.

Поставте захисно-декоративний ковпачок на ролик.


Все, установка завершена.


Для уточнення деталей Ви можете задати питання нашого технічного консультанта.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.