Як поміняти ролики на душовій кабіні

Душові кабіни дуже часто оснащуються розсувними дверима, які пересуваються за допомогою спеціальних роликових механізмів. Ці деталі постійно піддаються значним навантаженням, що призводить до їх швидкого зношування.

Замінити ці елементи досить просто, що цілком можна виконати самостійно. При цьому важливо правильно підібрати ролики для душових кабін. Ознайомитися з конструктивними особливостями цих деталей можна на спеціалізованих сайтах.

Як вибрати ролики

Душові кабіни можуть оснащуватися розсувними системами різного типу. Найпростішим способом підібрати ролик є порівняння старої деталі з новими системами. Це виключить ймовірність вибору не того діаметру колеса.

Коли ви купуєте товар в інтернеті, тоді бажано ретельно заміряти діаметр ролика. Зробити це можна за допомогою спеціального інструменту. Якщо розмір не відповідає, тоді фахівці рекомендують купувати деталі, у яких діаметр приблизно на 2 мм менше, ніж у оригіналу.

Важливо при виборі також звертати увагу на розмір отворів в самих дверях, до яких кріпиться конструкція. Вони повинні збігатися з діаметром втулок, а кількість дірок повинно відповідати конкретному типу ролика.

Приступаємо до демонтажу

Процес заміни ролика можна описати такою послідовністю дій:

1. В першу чергу виконують демонтаж нижніх коліщаток. Виконуються ці дії тільки зсередини кабіни. Зняття проводиться за допомогою кнопки або повороту. Це залежить від конкретної моделі виробу.

2. Після цього демонтуються верхні ролики. Коли все знято, потрібно підняти двері і зняти її з напрямних. Ставити скло потрібно тільки вертикально на м'яку поверхню (картон, пінопласт, ганчірка і т.д.).

3. Наступним кроком є ​​демонтаж роликів. Зняти їх з стулки можна після відкручування декількох болтиков. По завершенні місце фіксації потрібно ретельно почистити, видаливши бруд і іржу.

4. Після цього встановлюють нові ролики. Для цього відкручуються гвинти, і деталь одягається на скло. При цьому потрібно поєднати втулки з отворами. Вирівнявши всі деталі, ролики міцно затискаються за допомогою болтів.


Завершується процес установкою двері на місце згідно з раніше описаним діям. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно встановити ролики, краще довірити це досвідченому фахівцеві.
CommentsПідписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.