Як замінити картридж перемикання режимів

Як влаштований змішувач в душовій

Розповідаємо Вам як замінити картридж перемикання режимів (дивертор) в змішувачі душової кабіни.

Для заміни необхідно виконати кілька нескладних операцій. На фото зображений змішувач в тому вигляді, в якому ми його в кабіні не бачимо. Ми спеціально зняли змішувач, щоб Вам було видно його пристрій і сподіваємося це невелике керівництво або інструкція по ремонту змішувача в душовій кабіні, допоможе Вам вирішити проблему.

Так виглядає змішувач в душовій кабіні

Як зняти ручки змішувача

Для ремонту змішувача насамперед потрібно звільнити його від усіх зовнішніх елементів, які ми бачимо усередині кабіни. Це ручки перемикання і декоративні накладки. На ручці можна знайти невеликий отвір, в якому знаходиться кріпильний гвинт.

Нам на практиці траплялися два види гвинтів: з капелюшком для плоскої викрутки і для шестигранного ключа. Визначте, що знаходиться у Вас, і беріть необхідний інструмент. У нашому випадку це викрутка. Відвертаємо гвинт і знімаємо ручку. Також чинимо з іншою ручкою.

Викруткою відкручуємо маленький гвинт в отворі ручки і знімаємо її.

Що тримає змішувач в душовій кабіні

Під ручкою перемикання режимів ми знаходимо гайку, яка тримає декоративну накладку, відкручуємо гайку і знімаємо накладку. Насправді ця гайка не тільки прикриває отвір з декоративною метою, але вона також притискає корпус змішувача до місця кріплення. Її цілком достатньо, щоб не використовувати ніяких інших способів кріплення змішувача.

Таку ж функцію виконує нижню притискне кільце. Воно буває двох видів: з різьбленням і без різьблення. Серед них немає «кращого» способу, вони просто різні. Знімаємо це кільце і, якщо під цими накладками не видно ніяких гвинтів, то наш змішувач вільний від душової кабіни і може повиснути на шлангах із зворотного боку кабіни.

Як вийняти картридж перемикання функцій з змішувача

Для подальших робіт зі змішувачем, для зручності, Ви можете від'єднати його від всіх шлангів, але пам'ятайте, що ми тут не говорили про відключення води, якщо ви збираєтеся від'єднати всі шланги, то варто перекрити воду на кабіну. Інакше вас чекає освіжаючий сюрприз. Отже, ми з Вами бачимо, що з корпусу видно шток дивертора.

Як показано на зображенні, відкручуємо притискну гайку (ми спеціально показали на фото пасатіжі) будь-яким інструментом. Найчастіше цю гайку можна відкрутити рукою, обхопивши її долонею. Рукою або інструментом відкручуємо притиск картриджа.

Заміна картриджа

Витягуємо картридж режимів рукою, як показано на зображенні, і замість нього ставимо новий. Після того як зняли притиск витягуємо картридж перемикання режимів Як вийняти картридж змішання води Картридж змішання води тримається гайкою-фіксатором.

Якщо Ваш змішувач в хорошому технічному стані, то Ви будете здатні відкрутити фіксатор рукою. Немає потреби закручувати фіксатор будь-яким інструментом, так як сили руки досить для того, щоб затягнути фіксатор картриджа.

У разі якщо Ви не можете відкрутити його без використання інструментів, то зробіть це акуратно, не пошкодивши сам хромований фіксатор. Відкручуємо гайку-фіксатор рукою.

Якщо все пройшло вдало, то Ви зможете отримати картридж і поміняти його на новий. Під гайкою картридж вже нічим не тримається Зібрати змішувач і встановити його на душову кабіну потрібно в зворотному порядку.

І ось, коли все готово, Ви знову можете насолоджуватися ранковим душем.
CommentsПідписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.