Корисна інформація

Важливими елементами в конструкції душової кабіни є ролики. Вони забезпечують підвіс важких дверей (близько 15 кг) та їх плавне переміщення.

Ролики для дверей душової кабіни також схильні до природного зносу і зносу внаслідок попадання вологи і рідин для очищення.

Від якості роботи роликів для стулок для душової кабіни залежить безпека і зручність експлуатації.


У комплекті з усіма роликами йде кріплення і заглушки. Комплект поставки: ролики 2 верхніх, 2 нижніх, гвинти кріплення. Також можна купити і один ролик.


Елементи конструкції виготовлені з нержавіючих матеріалів - нержавіючої сталі і латуні. Підходять до більшості душових кабін. У конструкції використовується підшипник кочення - якісний закритий підшипник, що рекомендовано для всіх умов експлуатації!


Відмінною особливістю є використання пластикових захисних ущільнень підшипників, що перешкоджає попаданню вологи і руйнування підшипника. Ролики прекрасно тримають важкі двері і володіють підвищеним ресурсом експлуатації.


Для перевірки відповідності вашим вимогам вам необхідно знати наступні характеристики:

  • товщина скла
  • виліт ролика
  • діаметр ролика
  • ширина ролика
  • матеріали, з яких виготовлений ролик


Поліформальдегід - відноситься до конструкційних полімерних матеріалів, що володіє хорошими фізичними властивостями, які визначені структурою полімеру і його високою кристалличностью.


Хімічна структура ПФЛ надає йому високу стійкість до термічної і окислювальної деструкції, в силу чого допускається тривала експлуатація виробів з цього полімеру в інтервалі температур від -60 ° C до 100-135 ° С.


Для ПФЛ характерні висока жорсткість, твердість, стійкість до ударних навантажень, зносостійкість, відмінні пружинні властивості і низька повзучість.


Основні області застосування: знаходить широке застосування у всіх галузях промисловості для виробництва деталей, до яких пред'являються антифрикційні властивості; в машинобудуванні та автомобілебудуванні використовується для виробництва деталей, що мають контакт з паливом, маслами, органічними розчинниками.


ПФЛ знаходить застосування в створенні підшипників в роликах душових кабін, використовується для виготовлення якісних сепараторів.


Для уточнення деталей Ви можете задати питання нашого технічного консультанта.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.